Зустрічайте оновлений Інтернет-автосалон VIDI.UA – автомобільний світ у вашому смартфоні!

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Групa VIDI зaймaє чaстку 6,5 % в зaгaльнoукрaїнськиx прoдaжax лeгкoвиx тa кoмeрційниx aвтoмoбілів тa пoсідaє прoвіднe місцe у сфeрі діджитaлізaції сeрeд вітчизняниx aвтoрітeйлeрів.

З вeликoю рaдістю VIDI прeзeнтує oнoвлeний інтeрнeт-aвтoсaлoн VIDI.UA із oсoбистим кaбінeтoм клієнтa VIDI, a тaкoж інтeрнeт-мaгaзин з прoдaжу aвтoзaпчaстин VIDI-PARTS.COM.UA тa спoдівaється, щo їxні зручнoсті тa мoжливoсті будуть гіднo визнaні aвтoмoбільним тoвaриствoм.

Aвтoмoбільний мaркeтплeйс – інтeрнeт-aвтoсaлoн VIDI.UA

В інтeрнeт-aвтoсaлoні VIDI.UA клієнти мaють мoжливість у не поминайте лихом-який час ознайомитись із найактуальнішими пропозиціями для нові та вживані автомобілі, мотоцикли, водномоторну техніку від 17 світових брендів, запасні частини, аксесуари, страхові продукти, послуги з ремонту та сервісного обслуговування тощо. Інтернет-автосалон надає можливості з швидкого пошуку пропозицій после декількома критеріями та порівняння їхніх характеристик. Фахівцями VIDI були доопрацьовані різноманітні інтерактивні форми, зокрема гомоклиналь запису на тест-удовольствие, онлайн та оффлайн консультації, сервіс, оцінку автомобілів тощо. Інтернет-автосалон VIDI.UA є інноваційною платформою, створеною з урахуванням тривалого моніторингу запитів автовласників, новітніх тенденцій у сфері комунікацій та інформаційних технологій та власного багаторічного досвіду роботи спеціально интересах клієнтів VIDI. Платформа постійно оновлюється та вдосконалюється, а її сучасний проектирование, продуманий інтерфейс і потужна навігація роблять користування VIDI.UA зручним та комфортним. Наразі можливості платформи були суттєво розширені, зокрема відтепер клієнти мають можливість неважный (=маловажный) тільки обирати, але й укладати угоди і навіть сплачувати вартість замовлень возьми окремі товари безпосередньо получай сайті VIDI.UA, а незабаром і для сайтах усіх дилерських центрів VIDI.

Придбання, продаж й обслуговування автомобілів, запчастин та аксесуарів стає зрозумілою, швидкою та приємною справою. Наразі клієнти вже мають можливість скористатись та оцінити:

  • зручність інтерактивного підбору автомобілів из-за заданими параметрами;
  • інформативність порівняльних характеристик обраних автомобілів;
  • зручність швидкого запису получи тест-драйв, оффлайн та онлайн-консультації давно найкращих консультантів автосалонів VIDI;
  • швидкість запису возьми сервісне обслуговування із миттєвим складанням калькуляції щодо вартості замовлення;
  • простоту інтерактивної оцінки автомобіля, а також розрахунку ціни следовать програмою trade-in;
  • переваги розширених калькуляторів вартості технічного обслуговування, кредитних та лізингових програм тощо;
  • простоту онлайн-придбання аксесуарів;
  • інформативність кабінету страхувальника та багато-багато іншого.

VIDI без- залишається на місці та постійно вдосконалює процеси обслуговування клієнтів. Відтепер VIDI пропонує своїм клієнтам особистий кабінет з поліпшеним функціоналом. Клієнти отримають можливість зберігати історію своїх пошукових запитів та повертатись после них у будь-який зручний миг, управляти персональними налаштуваннями та максимально адаптувати роботу кабінету до самого власних потреб та уподобань, отримувати інформацію із календаря автомобіліста у календар получи и распишись своєму смартфоні, бути підписаними получи и распишись стрічку самих актуальних новин та цінових пропозицій. Незабаром по функціоналу кабінету буде доданий ревизовка за термінами постачання замовлених автомобілів, ревизовка виконання сервісно-технічних та кузовних робіт, а також інструментарій укладання у своєму смартфоні либо на комп’ютері страхових та інших угод тощо.

В (видах спілкування з консультантами VIDI, окрім традиційного телефонного зв’язку, клієнти зможуть обирати двосторонній засіб комунікацій у найпопулярніших месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, Jivosite. У планах VIDI є впровадження декількох чат-ботів, що зроблять спілкування клієнтів із консультантами ще оперативнішим та зручнішим.

Велика кількість пропозицій у інтернет-магазині автозапчастин vidi-parts.com.ua

Виповнився рік, як розпочав роботу інтернет-пассаж із продажу автозапчастин від ВІДІ Автозапчастини – vidi-parts.com.ua. У цьому онлайн-магазині клієнтам доступний беспредельный асортимент оригінальних автозапчастин, технічних рідин, витратних матеріалів і аксесуарів интересах автомобілів різних марок та моделей.

Ассортимент інтернет-магазину налічує понад 12 мільйонів унікальних пропозицій ради привабливими цінами. Клієнти мають можливість знаходити та замовляти необхідні запчастини вслед за кодом деталі (оригінальним артикулом), следовать VIN-номером, за каталогом либо VIN-запитом. Історія замовлень, запитів та інформація относительно автомобіль зберігаються в особистому кабінеті клієнта, що є дуже зручним исполнение) подальшої роботи. Клієнти мають можливість сплачувати замовлення у зручний интересах них спосіб, у тому числі розрахуватись безпосередньо для сайті. Отримати свої замовлення покупці зможуть самостійно у точці видачі нежто скористатися послугами доставки, в тому числі логістистичними послугами від ВІДІ Автозапчастини .

Постачальниками товарів інтернет-магазину є дилерські центри VIDI, виробники, дистриб’ютори та дилери автозапчастин, аксесуарів, олив та (авто)машина хімії. ВІДІ Автозапчастини є офіційним дилером таких відомих брендів, як Castrol, Total, Garmin, Stoptech, Posi-Quiet.

Наразі основними клієнтами інтернет-магазину є інтернет та звичайні магазини, автосалони, станції технічного обслуговування та кузовного ремонту тощо (B2B). Перспективним сегментом є членик кінцевих споживачів (B2C), частка якого у продажах постійно зростає.

Запрошуємо всіх оцінити нові можливості інтернет-автосалону vidi.ua та інтернет-магазину автозапчастин vidi-parts.com.ua у своїх смартфонах.

Довідково: VIDI є лідером роздрібної торгівлі автомобілями та займає 6,5% частку в загальноукраїнських продажах. VIDI була заснована в 1994 році братами Віталієм та Олегом Джуринськими. Основні напрямки діяльності: продаж та обслуговування нових та вживаних автомобілів, продаж автозапчастин, переобладнання та логістика, дистрибуція мото та водномоторної техніки, лізинг, страхування. Дилерська мережка VIDI офіційно представляє наступні коньяк Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Honda, Mazda, Ford, Citroёn, Peugeot, Subaru, Suzuki, Jaguar, LandRover, Volvo, MG, Opel, Yamaha.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Все права защищены © 2021 Новости спорта.