Створення футбольної Суперліги: перший з відомих світових тренерів виступив на підтримку турніру

 Гoлoвний трeнeр клубу Aнглійськoї прeм’єр-ліги (AПЛ) “Мaнчeстeр Сіті” Xoсeп Гвaрдіoлa ввaжaє, що в ситуації з Суперлігою УЄФА зазнав невдачі. Насчет це він заявив виданню Daily Express, пише УНН.

“Кожен переслідує власні інтереси. Це стосується і АПЛ, і УЄФА, вони дбають ради свої інтереси”, — сказав Гвардіола. Получи и распишись думку фахівця, УЄФА в цій ситуації зазнав невдачі. “Їм слід було налагодити діалог з клубами раніше”, — зазначив Гвардіола.

Іспанський фахівець також відреагував получи и распишись повідомлення про можливе усунення учасників Суперліги від півфіналів Ліги чемпіонів. “Получи и распишись наступному тижні ми збираємося грати в Лізі чемпіонів, і постараємося вийти в фінал. А в наступному сезоні ми будемо грати в європейських змаганнях, тому що ми заслужили це резон своєю грою на полі”, — заявив Гвардіола.

Раніше “Манчестер Сіті” параллельно з 11-ма європейськими топ-клубами з Англії, Іспанії та Італії оголосили насчет створення нового турніру — європейської Суперліги.

У відповідь УЄФА випустив спільну заяву з футбольними асоціаціями Англії, Іспанії та Італії, в якій пригрозив клубам, які візьмуть судьбина в Суперлізі, виключенням з єврокубків та національних чемпіонатів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Все права защищены © 2022 Новости спорта.